Στη Ρόδο και το Καστελόριζο θα πραγματοποιήσει επίσκεψη την Κυριακή και τη Δευτέρα ανίστοιχα, η πρόεδρος του Κινήματος Αλλαγής Φώφη Γεννηματά.
Αναλυτικά, στις 10 το πρωί της Κυριακής θα παραστεί στο μνημόσυνο του πρώην υπουργού Δημήτρη Κρεμαστινού στη Ρόδο. Ακολούθως θα έχει στη μεσαιωνική πόλη, επί δίωρο, συνάντηση με τοπικούς φορείς και στη συνέχεια συνάντηση με στελέχη του ΚΙΝΑΛ. Τη Δευτέρα, στο Καστελόριζο, από τις 8 το πρωί, η Φώφη Γεννηματά θα έχει συνάντηση με τις τοπικές και στρατιωτικές Αρχές και αργότερα, μέσα στη μέρα, θα επιστρέψει στο νησί της Ρόδου.
Γεωργιάδης: Δεν θα εκδώσω την απόφαση για ηλεκτρονική συνταγογράφηση
Βήμα πίσω από τον υπουργό Υγείας Αδωνι Γεωργιάδη, μετά τις αντιδράσεις γιατρών για την προτεινόμενη νομοθετική ρύθμιση που δεν θα...