Στη συγκέντρωση του ΠΑΜΕ, συνδικάτων, Φοιτητικών Συλλόγων και φορέων, έξω από το Εφετείου, για τη δίκη της Χρυσής Αυγής συμμετέχει ο γενικός γραμματέας της ΚΕ του ΚΚΕ, Δημήτρης Κουτσούμπας.
«Είμαστε εδώ, γιατί δεν εφησυχάζουμε. Αναμένουμε, η απόφαση του δικαστηρίου να βγει με οδηγό την αλήθεια, μια αλήθεια που αποδείχθηκε με πλήθος στοιχείων καθ’ όλη αυτή τη μακρόχρονη ακροαματική διαδικασία της δίκης, η οποία δυστυχώς καθυστέρησε με ευθύνη των μέχρι σήμερα κυβερνήσεων» δήλωσε ο κ. Κουτσούμπας.
Γεωργιάδης: Δεν θα εκδώσω την απόφαση για ηλεκτρονική συνταγογράφηση
Βήμα πίσω από τον υπουργό Υγείας Αδωνι Γεωργιάδη, μετά τις αντιδράσεις γιατρών για την προτεινόμενη νομοθετική ρύθμιση που δεν θα...